OGM Pictures tarafından üretilen ve senaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı Yüz Yıllık Mucize, konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyicilerin dikkatini çeken popüler bir televizyon dizisidir. Yüz Yıllık Mucize Dizi Kıyafetleri ve markalarını incelediğimiz ve Hilal Saral tarafından yönetilen dizi, Star TV’de yayınlanmakta ve başrol oyuncuları Ebru Şahin ve Birkan Sokullu’yu içermektedir. Bu yazıda, dizideki oyuncuların giydiği kıyafetlerin detaylarını, marka isimleri ve fiyatları ile birlikte paylaşacağız.

Ebru Şahin’in (Harika) Kıyafetleri Yüz Yıllık Mucize Dizisinde

Dizide Harika karakterini canlandıran Ebru Şahin, güzelliği ve moda anlayışı ile tanınmaktadır. İzleyicilerin beğenisini kazanan şık parçalar seçen oyuncu, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bu bölümde, Ebru Şahin’in Yüz Yıllık Mucize dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize Harika 2. bölüm sweatshirt markası H&M

Birkan Sokullu’nun (Kemal / Ali Tahir) Kıyafetleri Yüz Yıllık Mucize Dizisinde

Dizide yakışıklı Kemal / Ali Tahir karakterini canlandıran Birkan Sokullu da, moda anlayışıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu bölümde, Birkan Sokullu’nun Yüz Yıllık Mucize dizisinde giydiği kıyafetleri marka isimleri ve fiyatları ile birlikte paylaşacağız.

Yüz Yıllık Mucize dizisinde Ali Tahir’in dizide giydiği Ceket markası: Jack&Jones

Ecem Çalhan’ın (Miray) Kıyafetleri Yüz Yıllık Mucize Dizisinde

Sektörde yeni bir isim olan Ecem Çalhan, dizide Miray karakterini canlandırmaktadır. Moda trendlerini yakından takip eden oyuncu, bu bölümde Yüz Yıllık Mucize dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri paylaşacağız.

Zerrin Tekindor’un (Süreyya) Kıyafetleri Yüz Yıllık Mucize Dizisinde

Usta oyuncu Zerrin Tekindor, dizide Süreyya karakterini canlandırmaktadır. Kusursuz fiziği ile her şeyi taşıyan oyuncunun Yüz Yıllık Mucize dizisinde giydiği kombinleri, marka isimleri ve fiyatları ile birlikte paylaşacağız.