Yasak Elma Dizi Oyuncu Kıyafetleri ve Dizi Sponsorları

Yasak Elma dizisi, Türkiye’de Fox TV’de yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan bir dizidir. Her hafta pazartesi akşamları yayınlanan dizi, oyuncularının giydiği elbiseler ve kıyafetlerle de büyük ilgi görüyor. Bu yazıda, Yasak Elma Dizi Oyuncu Kıyafetleri ve giydiği kıyafetlerin marka ve modelleri hakkında güncel bilgiler paylaşacağız.

Yasak Elma Oyuncu Kıyafetleri Yeni Bölüm Elbiseleri (2023 Güncel)

Yeni sezonla birlikte Yasak Elma dizisinde yer alan oyuncuların giydiği elbiseler ve kıyafetler de güncellendi. Her hafta yeni bir bölüm yayınlandığında, izleyiciler oyuncuların giydiği kıyafetleri merak ediyor. Bu sayfada, Yasak Elma dizisindeki yeni bölüm elbiselerinin marka ve modelleri hakkında güncel bilgiler paylaşacağız.

Yasak Elma Elbiseleri Markası Fiyatı (2023 Güncel)

Yasak Elma’nın 175. bölümünde, Ender’in giydiği beyaz takımın markası BGN Workshop

Ender’in giydiği mor elbise markası Zara olarak belirlendiği biliniyor. Bu detay, Yasak Elma’nın 175. bölümünde Ender’in tercih ettiği kıyafetin kaynağını gösteriyor.

Yasak Elma dizisinde yer alan elbiselerin marka ve fiyat bilgileri de merak ediliyor. Bu sayfada, Yasak Elma dizisi oyuncularının giydiği elbiselerin marka ve fiyat bilgileri hakkında güncel bilgiler sunacağız.

“Yasak Elma” dizisinde Yıldız’ın giydiği fitilli V yaka triko, İpekyol markasına ait.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma Kumru Elbiseleri Kıyafetleri

Kumru karakterini canlandıran Biran Damla Yılmaz’ın giydiği elbiseler ve kıyafetler de büyük ilgi görüyor. Kumru’nun kıyafetleri, kombinleri ve takım elbiseleri de bu sayfada güncel olarak yer alacak.

“Yasak Elma” dizisinin son bölümünde Kumru’nun giydiği mavi renkli düğmeli blazer ceket, Stradivarius markasına ait.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Kumru’nun “Yasak Elma” dizisinde giydiği vatkalı yaka detaylı pembe pullu buzı crop top, LorraJo markasına ait.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma Canan Elbiseleri Kıyafetleri

Canan karakterini canlandıran Yasmin Erbil’in giydiği elbiseler ve kıyafetler de merak ediliyor. Canan karakteri, 2021-2022 yeni 5. sezonda Yasak Elma dizisine yeni bir soluk getirdi. Kumru’nun arkadaşı olan Canan karakterinin kıyafetleri ve elbiseleri de bu sayfada yer alacak.

Yasak Elma Dizi Oyuncu Kıyafetleri Marka Modelleri (2023 Güncel)

Yasak Elma dizisinde yer alan diğer oyuncuların giydiği elbiseler, kıyafetler, takım elbiseler, montlar ve diğer aksesuarlar da büyük ilgi görüyor. Bu sayfada, Ender’in giydiği elbiseler, Yıldız’ın kıyafetleri, Kaya’nın giydiği kaban ve montlar, Lila karakterinin giydiği elbiseler ve diğer oyuncuların giydiği elbiseler ve aksesuarlar hakkında da güncel bilgiler sunacağız.

Ender’in Giydiği Elbiseler

Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın giydiği elbiseler, takım elbiseler ve diğer kıyafetler de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu sayfada, Ender’in giydiği elbiselerin marka ve modelleri hakkında güncel bilgiler paylaşacağız.

Şevval Sam’ın son bölümde tercih ettiği siyah gömlek elbise, Muun adlı markanın ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Yıldız’ın Kıyafetleri

Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece’nin giydiği kıyafetler ve aksesuarlar da izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor. Yıldız’ın giydiği elbiseler, takım elbiseler, ayakkabılar, çantalar ve diğer aksesuarlar hakkında da bu sayfada güncel bilgiler paylaşacağız.

Yasak Elma 173. bölüm Yıldız’ın dizide giydiği ceketinin markası thepointtr

Yasak Elma 168. bölüm Yıldız kazak markası triko üstü zara

Kaya’nın Giydiği Kaban ve Montlar

Kaya karakterini canlandıran Barış Kılıç’ın giydiği kaban ve montlar da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kaya’nın giydiği kaban ve montların marka ve modelleri hakkında da bu sayfada güncel bilgiler sunacağız.

Lila Karakterinin Giydiği Elbiseler

Lila karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade’nin giydiği elbiseler ve diğer kıyafetler de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu sayfada, Lila’nın giydiği elbiselerin marka ve modelleri hakkında güncel bilgiler paylaşacağız.

Kerim’in Giydiği Kıyafetler

Kerim karakterini canlandıran Gökhan Alkan’ın giydiği kıyafetler de büyük ilgi görüyor. Kerim’in giydiği elbiseler, pantolonlar, ceketler, kazaklar, ayakkabılar ve diğer kıyafetler hakkında da bu sayfada güncel bilgiler sunacağız.

Yasak Elma dizisi, Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve Fox TV’de yayınlanan bir dizidir. Oyuncularının giydiği elbiseler, takım elbiseler, kabanlar, montlar, ayakkabılar ve diğer aksesuarlar da büyük ilgi görüyor. Bu sayfada, Yasak Elma dizisinde yer alan oyuncuların giydiği kıyafetlerin marka ve modelleri hakkında güncel bilgiler paylaştık. Siz de dizinin hayranlarındansanız ve oyuncuların giydiği kıyafetler hakkında merakınız varsa, bu sayfayı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir