Vermem Seni Ellere Dizi Kıyafetleri ve Dizi Kıyafet Sponsorları

ATV ekranlarında yayınlanacak olan “Vermem Seni Ellere” dizisi, çekimlerine devam ediyor. Bu yazımızda Vermem Seni Ellere Dizi Kıyafetleri ve dizi kıyafet sponsorlarını inceleyeceğiz. Bu dizi, ünlü yapımcı AKN Film Akın Topuz tarafından Forever More’un uyarlaması olarak hazırlanmıştır. Dizide Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış ve Goncagül Sunar gibi birbirinden ünlü oyuncular başrolleri paylaşıyor. Ayrıca Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum ve Berk Artıran gibi isimler de kadroda yer alıyor.

Vermem Seni Ellere Dizisinin Çekimleri Ordu’da Devam Ediyor

Genç oyuncu Emre Bey ve Buse Meral’in başrollerini üstlendiği “Vermem Seni Ellere” dizisinin çekimleri, Ordu’nun eşsiz doğasında gerçekleştiriliyor. Bu dizi, Karadeniz’in güzelliklerini ve bölge halkının samimi tavırlarını ekrana taşıyacak. Seyirciler, diziye dahil olan oyuncuların giydikleri kıyafetlerden, takılarından, çantalarından, ayakkabılarından, saatlerden ve güneş gözlüklerinden oluşan aksesuarlardan da büyük bir ilgiyle takip ediyor.

Vermem Seni Ellere Dizi Kıyafetleri Buse Meral’in Kıyafetleri

“Vermem Seni Ellere” dizisinin kadın başrol oyuncusu Buse Meral, göz alıcı kıyafetleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Buse Meral, 1999 yılında İstanbul’da doğmuştur ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Daha önce “Egenin Hamsisi,” “Gülperi,” “Bizim Hikaye,” “Elimi Bırakma” ve “Baba” gibi dizilerde rol almıştır. Giydiği kıyafetlerle adından söz ettiren güzel oyuncunun kombinlerini ve kıyafetlerini bu yazımızda paylaşacağız. Emre Bey’in ve Buse Meral’in kombinleriyle birlikte, Buse Meral’in giydiği kırmızı çiçekli asimetrik etekli elbisenin alternatifini de sunacağız. Bu alternatif ürün orijinaline göre daha uygun fiyatlıdır. Elbiselerin desenleri aynıdır, ancak etek kesimleri farklılık gösterir. Eklediğimiz alternatif ürün, uygun fiyatıyla kırmızı çiçekli midi boy bir elbisedir.

Vermem Seni Ellere Dizi Kıyafetleri Emre Bey’in Kıyafetleri

Emre Bey, 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur ve oyunculuğa olan ilgisiyle 2015 yılında “Aşk Zamanı” dizisinde ilk kez sahne almıştır. Daha sonra “Adı Efsane,” “Elimi Bırakma,” “Sol Yanım,” “Menajerimi Ara,” “Son Nefesime Kadar” ve “Balkan Ninnisi” gibi dizilerde yer almıştır. Yakışıklı oyuncu Emre Bey, “Vermem Seni Ellere” dizisinde Mehmet karakterine hayat vermektedir. Emre Bey’in giydiği kıyafetleri ve kombinleri de bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Vermem Seni Ellere Dizisinin Diğer Oyuncuları

“Vermem Seni Ellere” dizisi, birbirinden ünlü birçok oyuncunun yer aldığı geniş bir kadroya sahiptir. Diziye dair oyuncu bilgilerini sizlerle paylaştık. Vermem Seni Ellere Kıyafetleri Kıyafet kombinlerini araştırıp yazımıza eklemeye devam ediyoruz. Eğer “Vermem Seni Ellere” dizisinde gördüğünüz bir kıyafeti merak ediyorsanız, yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Bizler, araştırarak fiyat ve resimlerini markalarını bulup yazımıza ekleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir