Vermem Seni Ellere dizisinin çekimleri başlamış durumda ve dizi, izleyiciler tarafından büyük ilgi görmektedir. Setin bulunduğu mekanlar, muhteşem doğasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Vermem Seni Ellere dizisinin çekim mekanları hakkında detaylı bilgilere ve resimlere aşağıda yer verilmiştir.

Dizi Uyarlaması ve Yapım Ekibi

Vermem Seni Ellere dizisi, 2014-2015 yılları arasında yayınlanmış olan “Forever More” dizisinin uyarlamasıdır. Forever More dizisi, yurt dışında geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştı. Yapımcılığını AKN Film’in sahibi Akın Topuz üstlenirken, yönetmen koltuğunda Ali Balcı oturuyor. Senaryo ekibinde ise Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan yer alıyor. Başrollerde ise Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer ve Bülent Alkış bulunmaktadır.

Hikaye ve Karakterler

Vermem Seni Ellere dizisi, yaylaların özgür kızı Karadenizli Zeliş ile aksiyon sever Mehmet’in hikayesini anlatmaktadır. Dizi, Zeliş ve Mehmet’in aşkını izleyicilere aktaracak. Bu etkileyici hikaye, çekimlerini Ordu’nun muhteşem doğasında gerçekleştirecektir.

Çekim Yerleri – Ordu’ya Yolculuk

Vermem Seni Ellere dizisi, Karadeniz bölgesinde çekilmektedir. Çekimler, Ordu ilinde yer alan Çambaşı Yaylası’nın Çelikkıran Obası ve Kabadüz ilçesinde gerçekleşmektedir. Yayla atmosferi, diziye eşsiz sahneler sunacaktır.

Çelikkıran Obası ve Adres Bilgileri

Vermem Seni Ellere dizisinin çekim mekanı olan Çelikkıran Obası, Ordu’nun Çambaşı Yaylası’na bağlıdır. Eğer çekimleri izlemek isterseniz, Çelikkıran Obası’na nasıl gidileceğini merak edebilirsiniz. Çambaşı Yaylası, Gümüşdere Köyü’nde bulunan ve Ordu’nun Kabadüz ilçesinde yer alan bir yayladır. Ordu’nun merkezine yaklaşık 55 km mesafede konumlanan Çambaşı Yaylası, aynı zamanda Giresun sınırlarına da yakındır.

Vermem Seni Ellere dizisinin çekimleri için bu muhteşem doğa harikasının kullanılması, diziye ayrı bir güzellik katmaktadır.