Televizyon dizileri izleyicilerin hayatında önemli bir yer tutar. Özellikle moda ve stil açısından dizi karakterleri ilham kaynağı olurlar. Teşkilat dizisi de son dönemin en popüler dizilerinden birisidir. Dizideki karakterlerin giydiği kıyafetler de izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Bu yazıda, Teşkilat Dizisi oyuncu kıyafetleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Teşkilat Ömer’in giydiği ceket markası: Lufian

Teşkilat Dizisi Serdar Kıyafetleri

Teşkilat dizisi Serdar karakteri, başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul tarafından canlandırılıyor. Serdar karakterinin giydiği kıyafetler oldukça şık ve modern. Takım elbiseler, gömlekler, kazaklar, ayakkabılar ve gözlükler, Serdar karakterinin stili için önemli parçalar arasında yer alıyor.

Teşkilat Dizisi Zehra Kıyafetleri

Teşkilat dizisi Zehra karakteri, Deniz Baysal tarafından canlandırılıyor. Zehra karakterinin giydiği kıyafetler, izleyiciler tarafından oldukça beğeniliyor. Mango marka kışlık kıyafetler ile Ankara soğuklarına meydan okuyan Zehra, takım elbiseler, bluzlar, pantolonlar ve çantalarla da şıklığını tamamlıyor.

Teşkilat Dizisi Ceren Kıyafetleri

Teşkilat dizisi Ceren karakteri, Ezgi Eyüboğlu tarafından canlandırılıyor. Ceren karakterinin giydiği kıyafetler oldukça renkli ve modern. Takım elbiseler, etekler, bluzlar, elbiseler ve ayakkabılar, Ceren karakterinin stili için önemli parçalar arasında yer alıyor.

Teşkilat Dizisi Pınar Kıyafetleri

Teşkilat dizisi Pınar karakteri, Ezgi Şenler tarafından canlandırılıyor. Pınar karakteri, makyaj uzmanı olarak da diziye renk katıyor. Pınar karakterinin giydiği kıyafetler, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Kabanlar, elbiseler, ceketler, bluzlar ve ayakkabılar, Pınar karakterinin stili için önemli parçalar arasında yer alıyor.

Teşkilat Dizisi Oyuncularının Giydiği Markalar

Teşkilat dizisi oyuncularının giydiği kıyafetlerin markaları da oldukça merak ediliyor. Mango, İpekyol, Beymen, Massimo Dutti, Zara, H&M gibi markalar, dizide sık sık karşımıza çıkıyor.