Shop and Fly Milleri ile Alışveriş Yapmak

Bu yazımızda Shop and Fly Milleri ile Alışveriş Yapmak konusunu detaylandırarak kampanyayı inceleyeceğiz. Shop&Fly programı, alışveriş yaparken daha fazla mil kazanmanızı sağlayan bir fırsat sunuyor. Dilediğiniz hava yoluyla uçabilir ve alışverişlerinizde biriken milleri kullanarak vergi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BonusFlaş Kampanyalarıyla Ekstra Mil Kazanın

Shop&Fly ile birlikte BonusFlaş kampanyalarına katılarak ekstra mil kazanma şansınız da artıyor. Hayatınıza hız katan Trink özelliği sayesinde 750 TL ve altındaki işlemlerinizi nakit taşımadan, şifre kullanmadan temassız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Üye İşyeri Ağı ve Taksitli Alışveriş İmkanı

Shop&Fly programının Türkiye’deki en geniş üye işyeri ağı sayesinde alışverişlerinizden ekstra mil kazanabilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Havayolu, duty free ve yurt dışı harcamalarınızda 1 TL’ye 2 mil, yurt içi seyahat, eğlence ve restoran harcamalarınızda 1 TL’ye 0,75 mil, diğer sektörlerdeki harcamalarınıza ise 1 TL’ye 0,35 mil kazanma fırsatını elde edersiniz.

Shop&Fly Gold American Express ile Daha Fazla Mil Kazanın

Shop&Fly Gold American Express kartı kullanarak yapılan alışverişlerde ise tüm harcamalardan %15 daha fazla mil kazanma avantajını elde edebilirsiniz. Biriktirdiğiniz her 100 mil 1 TL değerindedir, yani 10.000 mil, 100 TL değerinde bir uçak bileti anlamına gelir.

Shop&Fly ile Seyahat Etmek

Shop&Fly programı, biriktirdiğiniz milleri seyahatlerinizde kullanmanızı kolaylaştıran birçok seçenek sunmaktadır.

Avans Mil Özelliğiyle Seyahatinizi Hemen Planlayın

Avans Mil özelliği sayesinde seyahatiniz için ihtiyacınız olan mili hemen alabilir ve 18 ay içinde yapacağınız alışverişlerde kazandığınız millerle avans milinizi kapatabilirsiniz. Ayrıca aylık harcama sözü vererek ihtiyacınız olan mile hemen sahip olmanızı sağlayan Hediye Mil özelliği de mevcuttur.

Esneklik ve Çeşitlilik ile Hava Yolunu Seçin

Shop&Fly ile dilediğiniz hava yolundan uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca biriken millerinizle alan vergilerinizi ödeyebilir ve seyahatiniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi shopandfly.com.tr üzerinden temin edebilirsiniz. Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 numarasını arayarak Shop&Fly Kolay Seyahat Hattı’na bağlanabilir ve uçak bileti, otel, araç kiralama gibi birçok seyahat harcamanızı yapabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri ve Avantajları

Seyahatle ilgili ödemelerinizi biriktirdiğiniz millerinizle, TL olarak veya avans mil kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Avans Mil özelliğiyle seyahatiniz için ihtiyacınız olan mili hemen alıp 18 ay içinde yapacağınız alışverişlerden kazandığınız millerle avans milinizi kapatabilirsiniz. Ayrıca aylık harcama sözü vererek ihtiyacınız olan mile anında sahip olmanızı sağlayan Hediye Mil özelliği de sizlere sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için resmi websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir