Sen Çal Kapımı dizisi, Fox TV’de yayınlanmış ve bitmiş bir yaz dizisidir ve MF Yapım tarafından üretilmektedir. Dizinin yönetmeni Ender Mıhlar, senaristi ise Ayşe Üner’dir. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yer aldığı dizi, aynı zamanda Neslihan Yeldan, Anıl İlter, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi birbirinden yetenekli oyuncuları da kadrosunda barındırmaktadır.

Hande Erçel – Eda Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı dizisinin kadın başrol oyuncusu Hande Erçel, Eda karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Üniversite öğrencisi olan fakir bir çiçekçi kızı canlandıran Erçel’in giyimi, normal kesimin rahatlıkla tercih edebileceği kıyafetlerden oluşacak. Dizi boyunca giydiği kıyafetlerin detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Programın 40. bölümünde Eda’nın giydiği kıyafetler şöyle tanıtıldı: Hande Erçel’in giydiği kıyafetlerden farklı olarak, Eda’nın kombini şu şekildeydi: Panço mango marka, ceket dilvincomtr marka ve sweatshirt ise yine dilvincom marka idi.

Sen Çal Kapımı (S01E29) dizisinde Eda Yıldız (Hande Erçel) tarafından giyilen kemer. Marka: Mango.

Sen Çal Kapımı dizisinin 16. bölümünde Eda Yıldız (Hande Erçel) tarafından giyilen Mango kardiganı

Kerem Bürsin – Serkan Kıyafetleri

Dizinin erkek başrol karakteri Serkan Bolat, holding varisidir ve Kerem Bürsin tarafından canlandırılmaktadır. Zengin bir karakter olan Serkan’ın giyimi, marka giyimi ile dikkat çekecek. Dizi boyunca giydiği pantolon, gömlek, tişört ve aksesuarlar gibi detayları sizlerle paylaşacağız.

Kerem Bürsin’in canlandırdığı Serkan Bolat karakterinin Sen Çal Kapımı dizisinde giydiği güneş gözlüğü, izleyiciler tarafından merak edildi. Gözlük markası Marc Jacobs ve fiyatı da öğrenilmek istendi.

Yan Rol Oyuncularının Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı dizisi, yan rollerde yer alan diğer başarılı oyuncuların kıyafetleriyle de dikkat çekecek. Neslihan Yeldan, Anıl İlter, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi isimlerin giyim tarzları da merak konusu olacak. Siz de ziyaretçi yorumları aracılığıyla dizide beğendiğiniz veya merak ettiğiniz kıyafetleri paylaşabilirsiniz.