Saklı Kalsın Dizi Oyuncuları ve Konusu

Saklı Kalsın dizisi, merakla beklenen yeni yapımlardan biri. Ayşen Kutlu’nun senaryosunu kaleme aldığı dizi, Volkan Kocatürk’ün yönetmenliğinde Nisan ayında çekimlerine başlayacak. Saklı Kalsın Dizi Oyuncuları konusunu ele aldığımız bu dizide başrolde Esra Bilgiç ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı dizi, 26 bölümden oluşacak. Dizinin oyuncu kadrosu, son zamanlarda adından sıkça bahsettiren isimlerden oluşuyor. Biz de Saklı Kalsın dizisi hakkında tüm detayları sizler için derledik.

Saklı Kalsın Dizisi Oyuncuları

Saklı Kalsın dizisinin başrolünde Esra Bilgiç ve Şükrü Özyıldız yer alıyor. Dizinin kadın başrol oyuncusu Esra Bilgiç, Ankara’da doğdu. İlk kez Diriliş Ertuğrul dizisiyle ekranlara çıktı. Halime Hatun karakteriyle tanınan oyuncu, daha önce Bir Umut Yeter, Ramo, Kanunsuz Topraklar, Atatürk, Adanış Kutsal Kavga gibi projelerde de rol almıştı. Saklı Kalsın dizisinde ise Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşacak.

Erkek başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız ise İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi İşletme Bölümü’nde okudu ve daha sonra Erasmus programı kapsamında Portekiz’e gitti. Kamera karşısına ilk kez Derin Sular dizisiyle geçen oyuncu, Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisiyle adını daha da duyurdu. Ayrıca tiyatro oyuncusu olan Şükrü Özyıldız, son olarak Aşk Taktikleri filminde rol almıştı.

Saklı Kalsın dizisi kadrosunda Feyyaz Duman ve Yağmur Tanrısevsin gibi önemli isimler de yer alıyor. Feyyaz Duman, Mardin doğumlu ve Fotoğraf filmiyle kamera karşısına ilk kez geçti. Baraj filmiyle büyük beğeni kazanan oyuncu, daha önce İçerde, Annemin Şarkısı, Kadın, Zagros, Tatlı Biber Diyarım, Oğlum, Kovan, Yalancılar ve Mumları, Zor Bir Karar, Mardan, Modern Doğu Masalları gibi projelerde de rol aldı.

Yağmur Tanrısevsin ise Mersin doğumlu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam Bölümü’nden mezun olan Tanrısevsin, Pis Yedili dizisiyle kamera karşısına geçti. Özellikle Güneşi Beklerken dizisindeki performansıyla tanınan oyuncu, Bana Baba Dedi ve Kaçak gibi projelerde de rol aldı.

Ayrıca Saklı Kalsın dizisinde Şerif Erol da rol alacak. Kuyumcu ustası Müfit rolünü canlandıracak olan Şerif Erol, İzmir doğumlu. Öğretmen, Camdaki Kız, Hayat Bugün, Cezailer, Aniden gibi projelerde de yer alan Erol, son olarak Rüyanda Görürsün filminde rol aldı.

Saklı Kalsın Dizisinin Konusu

Saklı Kalsın dizisinin konusu henüz tam olarak açıklanmamış olsa da, başrol oyuncuları ve oyuncu kadrosuyla merak uyandırmayı başardı. Dizinin, aksiyon ve dram türünde olduğu biliniyor. Senaryosunu Ayşen Kutlu’nun kaleme aldığı dizi, 26 bölümden oluşacak.

Dizinin konusu hakkında kesin bilgi verilmediği için, çeşitli iddialar dolaşmaktadır. Ancak, dizinin ismi ve başrol oyuncularının yarattığı merak, izleyicilerin büyük bir heyecanla Saklı Kalsın’ı beklemesine neden oluyor. Dizinin konusu açıklandığında, sayfamızda bu bilgiye de yer vereceğiz.

Saklı Kalsın Dizisi Hakkında Son Bilgiler

Saklı Kalsın dizisi, senaryosu ve oyuncu kadrosuyla merak uyandıran bir yapım. Esra Bilgiç ve Şükrü Özyıldız’ın başrolde olduğu dizinin, aksiyon ve dram türünde olduğu biliniyor. Feyyaz Duman, Yağmur Tanrısevsin ve Şerif Erol gibi önemli isimlerin de yer aldığı Saklı Kalsın, 26 bölümden oluşacak.

Dizinin konusu hakkında kesin bir bilgi olmamakla birlikte, çeşitli iddialar dolaşmaktadır. Dizinin konusu açıklandığında, sayfamızda bu bilgiye de yer vereceğiz. Saklı Kalsın dizisi, Nisan ayının ilk haftası çekimlerine başlayacak ve yakın zamanda izleyicilerle buluşacak. Bizler de dizinin gelişmelerini ve son haberlerini sayfamızda takip edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir