Şahsiyet dizisi, Disney Plus için çekilen ve senaryosunu Hakan Günday’ın kaleme aldığı bir dizidir. İlk sezonu büyük ilgi gören dizi, Onur Saylak’ın yönetmenliğinde çekilmektedir. Şahsiyet sevenleri, dizinin yeni sezonunda yer alacak oyuncuları merak etmektedir. Bu yazımızda Şahsiyet dizisi yeni sezon oyuncu kadrosunda yer alan isimleri yakından tanıtacağız.

Şahsiyet Dizisi Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu

Şahsiyet dizisi yeni sezon oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşmaktadır:

  1. Haluk Bilginer
  2. Şebnem Bozoklu
  3. İlker Aksum
  4. Nergis Öztürk
  5. Erdal Özyağcılar
  6. Recep Usta
  7. Eda Şölenci

Bu oyuncuların kariyerleri ve dizideki rolleri hakkında daha detaylı bilgiye aşağıda yer alan bölümlerden ulaşabilirsiniz.

Haluk Bilginer

Şahsiyet dizisinin başrol oyuncusu Haluk Bilginer, 5 Haziran 1954’te İzmir’de doğmuştur. Oyuncu, Zuhal Olcay ile birlikte 1996 yılında Oyun Atölyesi’ni kurmuştur. Aynı zamanda yönetmenlik de yapan Haluk Bilginer, birçok ödüle layık görülmüştür. Diziler arasında Kaçak, Kara Yazı, Masum, Şeref Bey, Azizler, Sıcak Kafa, Baba, Acayip Hikayeler yer almaktadır. Şahsiyet dizisindeki performansı ile de büyük beğeni toplamıştır.

Şebnem Bozoklu

Şebnem Bozoklu, 25 Ağustos 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu, tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. Ulan İstanbul dizisindeki performansı ile tanınan Şebnem Bozoklu, daha önce Biz Böyleyiz, Gel Dese Aşk, Mucize Aynalar, Yok Artık, Yılbaşı Gecesi, Canım Ailem gibi projelerde de yer almıştır.

İlker Aksum

İlker Aksum, 23 Mayıs 1970 yılında Isparta’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu, tiyatro oyuncusu olarak başladığı kariyerine 1997 yılında Olacak O Kadar isimli proje ile adım atmıştır.

Nergis Öztürk

Nergis Öztürk, 25 Mayıs 1980 yılında Kandıra’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncu, Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. Avlu, Böyle Bitmesin, Doktorlar, Gişe Memuru, Yeraltı, Yargı, Hatırla Sevgili, Bergen, Sevda Mecburi İstikamet gibi projelerde yer almıştır. En son olarak Oda Bir Şey Mi? filminde yer almıştır.

Erdal Özyağcılar

Erdal Özyağcılar, 4 Ağustos 1948 yılında İznik’te doğmuştur. İstanbul Belediye Konservatuarı’ndan mezun olan oyuncu, Kenter Tiyatrosu ve Dormen Tiyatrosu’nun kadrolarında yer almıştır. Seslendirme sanatçısı olarak da tanınan oyuncu, Gülümse Yeter, Aile Arasında, Yasak Elma, Mucize 2 Aşk, No 309, Şampiyon, Müstakbel Damat, Sosyete Şaban, Elveda Rumeli, Balkan Ninnisi gibi birçok başarılı projede yer almıştır.

Recep Usta

Recep Usta, 2 Kasım 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Marmara Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nden mezun olan oyuncu, Şahsiyet dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Kardeşlerim dizisinde Berk karakterini canlandırmaktadır ve bu dizi ile de büyük beğeni kazanmıştır. İcon Talent menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Eda Şölenci

Eda Şölenci, 25 Ekim 1995 yılında İzmir’de doğmuştur. İlkokulda tiyatro, halk ve modern dansla tanışan Şölenci, Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Konservatuar Bölümü’nde eğitim alan oyuncu, Güneşin Kızları dizisi ile sektöre adım atmıştır. Aşk Ağlatır, Arıza, Aslan Ailem, Adı Efsane gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Şahsiyet dizisi yeni sezon oyuncu kadrosunda yer alan bu isimler, Türk televizyon dünyasının başarılı oyuncuları arasında yer almaktadır. Şahsiyet dizisinin yeni sezonu, bu başarılı oyuncuların performansları ile izleyicilerine unutulmaz bir deneyim sunacak. İzleyiciler, Haluk Bilginer’in canlandırdığı Agah Beyoğlu karakteri ile Şahsiyet’in dünyasına bir kez daha adım atacaklar. Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Nergis Öztürk, Erdal Özyağcılar, Recep Usta ve Eda Şölenci gibi tecrübeli oyuncuların da diziye dahil olması, yeni sezonun merak edilmesine neden olmaktadır.

Şahsiyet dizisi, Hakan Günday’ın senaryosunu kaleme aldığı, Onur Saylak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu bir yapım olarak dikkat çekmektedir. İlk sezonu büyük ilgi gören dizi, özellikle Haluk Bilginer’in performansı ile izleyicilerin takdirini kazanmıştır. Dizi, psikolojik gerilim türünde olup, Agah Beyoğlu karakterinin yaşadığı psikolojik sorunlar ve iç hesaplaşmalar üzerine yoğunlaşmaktadır.

Şahsiyet Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları ile İlgili Yorumlar

Şahsiyet dizisinin yeni sezonu için belirlenen oyuncu kadrosu, dizi severler tarafından merakla beklenmektedir. Haluk Bilginer’in Agah Beyoğlu karakteri ile performansı, izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştı. Yeni sezon için belirlenen oyuncu kadrosunun da oldukça başarılı isimlerden oluşması, izleyicilerin heyecanını arttırmaktadır.

Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Nergis Öztürk, Erdal Özyağcılar, Recep Usta ve Eda Şölenci gibi usta oyuncuların dizide yer alacak olması, yeni sezonun başarısı için umut verici bir faktördür. Özellikle Şebnem Bozoklu’nun dizideki performansı ve Nergis Öztürk’ün yeteneği, izleyicilerin büyük beklentilerini karşılayacak gibi durmaktadır.

Yeni sezonun senaryosu ve yönetmenliği konusunda ise herhangi bir bilgi henüz paylaşılmamıştır. Ancak Şahsiyet dizisinin ilk sezonunda gösterilen başarı, yeni sezonun da aynı başarıyı göstermesi için umut vermektedir.