Şahmaran Dizisi Kıyafetleri: Elbise ve Kombinleri

Şahmaran dizisi, yönetmenliğini Umur Turagay’ın yaptığı ve senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme aldığı Tims&B Productions imzalı bir dizi. Başrolünde Burak Deniz ile Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı dizi, oyuncularının giydiği kıyafetlerle de dikkat çekiyor. Dizinin çekimleri Adana, Mersin ve Muğla’da yapılmış ve dijital platform Netflix’te izleyicilerle buluşmuştur.

Şahsu (Serenay Sarıkaya) Kıyafetleri

Serenay Sarıkaya, Şahsu karakterini canlandırdığı Şahmaran dizisinde giydiği kıyafetlerle adından söz ettiriyor. Modayı yakından takip eden Sarıkaya, kusursuz fiziğiyle her şeyi yakıştırıyor. Dizide giydiği kıyafet ve elbiseleri merak edenler için tüm detaylarıyla inceledik.

Şahmaran Şahsu kıyafet detayları

Maran (Burak Deniz) Kıyafetleri

Şahmaran dizisinin başrolünde yer alan Burak Deniz de tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Dizide giydiği kıyafetlerle göz dolduran Deniz’in kombinleri de oldukça ilgi görüyor. Oyuncunun Şahmaran’da giydiği tüm kıyafetlerini inceledik.

Çavgeş (Ebru Özkan) Kıyafetleri

Ebru Özkan, Şahmaran dizisinde Çavgeş karakterini canlandırıyor. Güzel oyuncu, seçtiği şık parçalarla izleyicilerin beğenisini kazanıyor. Dizide giydiği kıyafetler ve yaptığı kombinler hakkında detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Cihan (Mert Ramazan Demir) Kıyafetleri

Mert Ramazan Demir, Şahmaran dizisinde Cihan karakterini canlandırıyor. Popüler oyuncu, tarzıyla da göz dolduruyor. Dizide giydiği kıyafetler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

Şahmaran dizisi kıyafetleri, oyuncuların tarzlarına ve karakterlerine uygun olarak seçilmiş şık parçalardan oluşuyor. Dizide yer alan diğer karakterlerin giydiği kıyafetleri de yakından incelemek isteyenler için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir