Ömer dizisi, OGM Pictures tarafından yapımcılığı üstlenilen ve Cem Karcı’nın yönetmenliğinde Star TV ekranlarında seyirci karşısına çıkan bir dizidir. Dizi, oyuncuların performansları kadar giydikleri kıyafetlerle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu yazımızda, Ömer dizisinin başrol oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri ve kombinleri sizlerle paylaşacağız.

Ömer Dizisi Gamze (Gökçe Bahadır) Kıyafetleri

Ömer dizisinde Gamze karakterini canlandıran Gökçe Bahadır, şıklığı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Dizide giydiği kıyafetler, moda tutkunları tarafından merakla takip edilmektedir. Biz de Ömer dizisinde Gökçe Bahadır’ın giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri sizlerle paylaşıyoruz.

Ömer dizisinin yeni bölümünde Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Gamze karakteri, şık bir siyah elbiseyi ünlü moda markası Join Us’tan giymiştir.

Ürüne gitmek için buraya tıklayın.

“Ömer” dizisinin son bölümünde Gökçe Bahadır’ın giydiği hırkanın, farklı bir renkte aynı modeli stokta bulunmaktadır.

Ürüne gitmek için buraya tıklayın.

Ömer dizisinde Gökçe Bahadır Gamze’nin giydiği elbise markası Join Us

Ürüne gitmek için buraya tıklayın.

Ömer dizisinde Gökçe Bahadır’ın giydiği turuncu elbise Mango

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Ömer Dizisi Emine (Merve Dizdar) Kıyafetleri

Ömer dizisinde Emine karakterini canlandıran Merve Dizdar, son dönemin popüler oyuncularından biridir. Dizide giydiği kıyafetler, takipçileri tarafından merakla beklenmektedir. Bizler de Merve Dizdar’ın Ömer dizisinde giydiği tüm kıyafetleri sizlerle paylaşacağız.

Ömer Dizisi Ömer (Selahattin Paşalı) Kıyafetleri

Ömer dizisinin başrol oyuncusu Selahattin Paşalı, tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Dizide giydiği kıyafetler, erkek moda tutkunları tarafından da ilgiyle takip edilmektedir. Bizler de Selahattin Paşalı’nın Ömer dizisinde giydiği tüm kıyafetleri markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Ömer Dizisi Şükran (Gamze Karaduman) Kıyafetleri

Ömer dizisinde Şükran karakterini canlandıran Gamze Karaduman, modayı yakından takip eden bir oyuncudur. Dizide giydiği kıyafetler, tarzıyla öne çıkan takipçileri tarafından merakla beklenmektedir. Biz de ilerleyen günlerde Gamze Karaduman’ın Ömer dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kombinleri sizlerle paylaşacağız.

Ömer dizisi 11. bölüm Süreyya’nın elbise markası Mango