O da Bir Şey mi Filmi Oyuncu Kadrosu ve Konusu Nedir?

Pelin Esmer’in yönettiği O da Bir Şey mi filmi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Mayıs ayında çekimlerine başlanacak olan film, hangi oyuncuları barındırıyor ve ne hakkında olacak? Tüm detaylar aşağıda!

O da Bir Şey mi Filmi: Konusu Henüz Açıklanmadı

Pelin Esmer’in hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği O da Bir Şey mi filmi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Filmle ilgili tek bilgi, çekimlerin Söke’de başlayacağı yönünde. Konunun ne olacağı ise hala belirsiz.

O da Bir Şey mi Filmi Oyuncuları

O da Bir Şey mi filminin oyuncu kadrosu oldukça iddialı isimlerden oluşuyor. İşte filmde yer alan oyuncular ve kısa biyografileri:

Timuçin Esen (Levent)

Başarılı oyuncu Timuçin Esen, O da Bir Şey mi filminin başrolünde yer alıyor. Ankara doğumlu Esen, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Los Angeles’taki California Institute of the Arts’ta sinema ve yönetmenlik alanında master yapan Esen, sektöre 2003 yılında Gurbet Kadını dizisiyle adım attı. Şimdilerde ise Tetikçinin Oğlu dizisinde başrol oynuyor.

Nur Sürer (Gülistan)

Nur Sürer, Bursa doğumlu bir oyuncu. Sinema hayatına Bereketli Topraklar Üzerinde filmiyle adım atan Sürer, Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde iki kez “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü kazandı. Özellikle Asi dizisinde canlandırdığı Neriman Kozcuoğlu karakteriyle tanınan Sürer, kırktan fazla filmde ve televizyon dizilerinde rol aldı. Şu anda Aile dizisinde Hülya karakterini canlandırıyor.

Zeliha Berksoy (Nigar)

Zeliha Berksoy, İstanbul doğumlu bir oyuncu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nün kurulmasında görev aldı ve 2000 yılında Tiyatro Anasanat Dalı’nda profesörlük unvanı kazandı. Ankara Devlet Konservatuvarı’nda tiyatro eğitimi alan Berksoy, aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alıyor.

Nergis Öztürk (Aynur)

Nergis Öztürk, Kandıra doğumlu bir oyuncu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Öztürk, daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. Avlu, Böyle Bitmesin, Doktorlar, Gişe Memuru, Yeraltı, Yargı, Hatırla Sevgili, Bergen gibi projelerde yer alan oyuncu, en son Sevda Mecburu İstikamet filmiyle izleyicilerin karşısına çıktı.

Nilay Erdönmez (Ece)

Nilay Erdönmez, İstanbul doğumlu bir oyuncu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan Erdönmez, aynı okulda yüksek lisans eğitimini tamamladı. Birçok farklı kategoride ödüller alan oyuncu, Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam, Şahmaran ve Sevdaluk dizileriyle tanınıyor. Şimdilerde ise Gülcemal dizisinde Gülendam karakterini canlandırıyor.

Mehmet Kurtuluş (Topal)

Mehmet Kurtuluş, Uşak doğumlu bir oyuncu. İlk tiyatro deneyimlerini Fredenberg kasabasındaki okul tiyatrosunda yaşayan Kurtuluş, kamera karşısına ilk defa 1994 yılında Adelheid und ihre Mörder dizisiyle geçti. Kısa ve Acısız filmiyle adını duyuran Kurtuluş, birçok kategoride ödüller kazandı. En son Into the Night filminde rol aldı.

Laçin Ceylan (İrem)

Laçin Ceylan, İstanbul doğumlu bir oyuncu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Ceylan, Diyarbakır ve Ankara Devlet Tiyatroları’nda görev yaptı. 2006 yılında Levent Öktem ve Nihat İleri ile Bi Tiyatro’yu kuran oyuncu, birçok dizi ve filmde yer aldı. Şimdilerde ise Kardeş Çocukları dizisinde Gönül karakterini canlandırıyor.

Sonuç

Pelin Esmer’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği O da Bir Şey mi filmi, Türkiye sinemasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan deneyimli isimler de filmin başarısını artıracak gibi görünüyor. Filmin konusu henüz açıklanmamış olsa da, izleyiciler merakla bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir