Mitat Filmi: Oyuncular, Konu, Vizyon Tarihi ve Çekim Yerleri

Mitat filminin oyuncuları, konusu, vizyon tarihi ve çekim yerleri hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Süleyman Arda Eminçe tarafından yönetilen Mitat filmi, Doğu Yücel’in “Kimdir Bu Mitat Karaman” kitabından uyarlanmıştır. Filmin başrolünde Kadir Doğulu yer alırken, diğer önemli rolleri Sinan Albayrak, Dilek Serbest, Beyti Engin, Bülent Çolak ve İpek Filiz Yazıcı gibi başarılı oyuncular canlandırmaktadır. Mitat filminin konusu oldukça ilgi çekici bir dedektiflik hikayesidir. Film, 7 Nisan 2023 tarihinde vizyona girecektir.

Mitat Filmi Oyuncuları

Mitat filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında başarılı ve tanınmış oyuncular yer almaktadır.

Kadir Doğulu – Mitat

Mitat filminin erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 yılında Mersin’de doğmuştur. Okan Üniversitesi gastronomi bölümünü oyunculuk nedeniyle bırakmıştır. Kariyerine Küçük Sırlar isimli diziyle başlayan Kadir Doğulu, Pis Yedili dizisiyle yıldızı parlamıştır. Özellikle Fatih Harbiye dizisiyle tanınan Kadir Doğulu, şimdilerde Gecenin Ucunda dizisinde başrolü oynamaktadır.

Sinan Albayrak

Sinan Albayrak, 27 Şubat 1973 yılında Almanya’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan Albayrak, Geçmişin İzleri isimli dizide kamera karşısına geçmiştir. Gazetecilik ve yazarlık da yapan Albayrak, Mavi Marmara Gemisi ile Gazze yoluna çıkan aktivistler arasında yer almıştır. Son olarak 2023 yılında Kasaba Doktoru dizisinde rol almıştır.

Dilek Serbest

Dilek Serbest, 17 Mart 1981 yılında İzmir’de doğmuştur. İlk oyunculuk deneyimini Yarım Elma dizisiyle yaşayan Serbest, Fetih 1453 filmiyle geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Gümüş, Erkenci Kuş, Diriliş Ertuğrul, Kara Para Aşk, Ulan İstanbul, Şüphe, Kanıt, Gora gibi başarılı projelerde de yer alan Serbest, en son 2023 yılında Adanış Kutsal Kavga filmiyle seyirci karşısına çıkmıştır.

Beyti Engin

Beyti Engin, 18 Eylül 1981 yılında Çanakkale’de doğmuştur. Özel bir kurumdan oyunculuk eğitimi alan Engin, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. Gençliğim Eyvah, No 309, Ulan İstanbul, Keşanlı Ali Destanı, Kurtlar Vadisi Pusu, Beni Böyle Sev, Avrupa Yakası, Kanunsuz Topraklar gibi başarılı projelerde de yer alan Engin, en son 2022 yılında Kusursuz Kiracı dizisinde rol almıştır.

Bülent Çolak

Bülent Çolak, 20 Eylül 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi’nde eğitim alan Çolak, Hoşçakal Yarın isimli projede ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Ulvi karakteriyle tanınan oyuncu, Hırsız Polis, Fırtına, Hatırla Sevgili, Çakallarla Dans, Ada Masalı, Osmanlı Tokadı gibi projelerde de yer almıştır.

İpek Filiz Yazıcı

Mitat filminde kadın başrolü oynayan İpek Filiz Yazıcı, 6 Ekim 2001 yılında İstanbul’da doğmuştur. Babam ve Ailesi dizisiyle kariyerine adım atan Yazıcı, Aşk 101 dizisinde hayat verdiği Işık karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Kayıt Dışı, Son Nefesime Kadar, Elimi Bırakma, Yeni Hayat, 7 Yüz, Ufo gibi başarılı projelerde de yer alan Yazıcı, en son 2022 yılında İçimizdeki Ateş dizisinde rol almıştır.

Mitat Filminin Konusu

Mitat filminin konusu oldukça merak uyandıran bir dedektiflik hikayesiyle ilgilidir. Kadir Doğulu’nun canlandırdığı Mitat, eski bir apartmanda tek başına yaşamaktadır. Bir gece kapısı çalınan Mitat, kapı zilinin otomatiğine basmasıyla telafisi olmayan karmaşık bir cinayetin baş şüphelisi olacaktır. Mitat, kendi yaptığı dedektiflik çalışmalarıyla gerçeği ortaya çıkarmak için uğraşacaktır.

Mitat Filmi Çekim Yerleri

Mitat filminin çekim yerleri hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak çekim yerleri belli olduğunda sizlerle paylaşacağız.

Mitat Filmi Vizyon Tarihi

Mitat filminin vizyon tarihi 7 Nisan 2023 olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir