“Kimdim Ben?” filmi, 28 Nisan 2023 tarihinde Netflix üzerinden gösterime giren Fransız yapımı bir filmdir. Filmin orjinal adı AKA olarak bilinmektedir ve Fransızca dilinde çekilmiştir. Aksiyon, Suç ve Gerilim kategorisinde yer alan film, 2 saat 2 dakika sürelidir.

IMDB detayları yakında paylaşılacaktır. Filmi, 28 Nisan 2023 tarihinden itibaren Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

Filmin Yönetmeni ve Senaristi

Filmin yönetmenliğini Morgan S. Dalibert yapmıştır ve senaryosu da yine Dalibert ile birlikte Alban Lenoir tarafından kaleme alınmıştır. Oyuncu kadrosunda Alban Lenoir, Eric Cantona, Thibault de Montalembert, Sveva Alviti, Lucille Guillaume, Saïdou Camara, Kevin Layne, Philippe Résimont, Nathalie Odzierejko, Noé Chabbat ve Vincent Heneine gibi isimler yer almaktadır.

Filmin Konusu

Sert bir özel operasyon ajanı olan Adam Franco, bir sendikaya sızdığında ve beklenmedik bir şekilde patronun küçük oğluyla bağ kurduğunda ahlakının sınandığını fark eder. Bu yoğun yeni aksiyon geriliminde, Franco bir suç örgütünde kılık değiştirir ve başı daha fazla belaya girer. Alban Lenoir, Eric Cantona, Thibault de Montalembert, Sveva Alviti ve Saïdou Camara ile birlikte bu filmde Franco olarak rol alırlar. Filmin olay örgüsü, gizli bir adamın takip etmesi gereken insanlara çok yaklaşmasını ve Fransız hassasiyetlerini içeren genel bir olay örgüsüne sahip. Daha önce iki Lost Bullet aksiyon filminin görüntü yönetmeni tarafından yönetilir.

Filmin Oyuncuları

Alban Lenoir – Adam Franco

Éric Cantona

Thibault de Montalembert

Sveva Alviti

Saïdou Camara

Lucille Guillaume

Kevin Layne

Philippe Résimont

Nathalie Odzierejko

Vincent Heneine

Noé Chabbat