Kardeşlerim dizisi, dram türünde bir dizi olup, oyuncularının kıyafetleri ve elbiseleri izleyiciler tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bu yazımızda, Kardeşlerim dizisinde yer alan oyuncuların kıyafet ve elbiselerinin marka, model ve fiyat bilgisine değineceğiz.

Kardeşlerim Dizisi Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu Kıyafetleri

Başrol oyuncuları arasında yer alan Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu, dizide kullandıkları kıyafet ve elbiseleriyle dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Dizinin ATV kanalında yayınlanmaya başladığı zamandan beri, Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu’nun kıyafet ve elbiseleri, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu nedenle, Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu’nun kullandıkları kıyafetlerin marka, model ve fiyat bilgisiyle birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim dizisindeki defilede, Alfabeta Evening markasına ait bir elbise giyildi.

Kardeşlerim dizisi Suzan’ın küpeleri byselinecer marka

Kardeşlerim Dizisi Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy Kıyafetleri

Dizide kıyafetleri ile dikkat çeken diğer oyuncular ise Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy oldu. Hem Cüneyt Mete hem de Fadik Sevin Atasoy, giydikleri kıyafetleriyle kusursuz bir uyum sergiliyorlar. Kardeşlerim dizisi severler, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy’un kullandıkları kıyafet ve elbiseleri de merak ediyorlar. Dizinin yayınlanmaya başlamasıyla birlikte, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy’un kıyafet ve elbiselerinin detaylarını da sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi Halit Özgür Sarı ve Yiğit Koçak Kıyafetleri

Özellikle erkek seyirciler tarafından merak edilen Kardeşlerim Dizi Kıyafetleri , Halit Özgür Sarı ve Yiğit Koçak’ın kullandığı kıyafetler, izleyiciler tarafından oldukça beğeniliyor. Halit Özgür Sarı ve Yiğit Koçak, giydikleri kıyafetlerin yanı sıra aksesuarları ve kullandıkları arabalarıyla da dikkat çekiyorlar. Bu nedenle, Halit Özgür Sarı ve Yiğit Koçak’ın kullandığı kıyafetlerin, aksesuarların ve arabaların marka, model ve fiyat bilgisini sizlerle paylaşacağız.

“Kardeşlerim” dizisinde Ömer karakteriyle tanınan Yiğit Koçak’ın giydiği çizgili gömleğin markası Colins idi.

Kardeşlerim Dizisi Kıyafetleri

Dizide yer alan diğer oyuncuların kullandığı kıyafetler de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kardeşlerim dizisinde yer alan diğer oyuncuların kıyafet ve elbiselerinin marka, model ve fiyat bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim dizisi 73. bölüm Nebahat ceket markası Fabrika Boyner

Kardeşlerim dizisi 69. bölüm Şevval pardesü markası Fabrika

Kardeşlerim Afra’nın dizide giydiği t-shirt markası Colins.