TRT Digital’de yayınlanacak olan yeni dizi Kapı merak uyandırmaya başladı. Kapı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Dizinin konusu ne? Tüm detaylarıyla bu konumuzda ele alacağız.

Kapı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kapı dizisi yönetmen koltuğunda Yunus Nihat Özcan oturuyor. TRT Digital için çekilecek olan Kapı dizisi oyuncu kadrosu için cast çalışmaları devam ediyor. Belli olan tüm oyuncuları aşağıda listeliyoruz.

Jessica May (Alesia)

Kapı dizisi kadın başrol oyuncusu Jessica May oldu. Jessica May geçtiğimiz yıl Türk vatandaşı oldu ve Kapı dizisi için 1.5 yıldır görmediği ailesini ziyarete gitme planını erteledi. Kapı dizisinde Fransa’dan gelen bir Türk olan Alesia karakterini canlandıracak. Jessica May Yeni Gelin, Maria ile Mustafa, Yalnız Kurt dizilerinde oynadı. Dert Bende ve Katakulli filmlerinde de yer aldı.

Hasan Denizyaran (Yusuf)

Kapı dizisinde Yusuf rolünü Hasan Denizyaran canlandırıyor. 1993 İzmir doğumlu olan Hasan Denizyaran son olarak Demir Kadın Neslican filminde rol aldı. Elif, Afili Aşk, Yalnız Kurt, 4N1K gibi dizilerde de yer almıştır.

Diğer Oyuncular

Kapı dizisi için diğer oyuncuların isimleri henüz açıklanmadı. Dizinin çekimlerine başlamasına yakın bir süre içinde tüm oyuncu bilgileri açıklanacaktır.

Kapı Dizisi Konusu

Kapı dizisi, Fransa’dan gelen Alesia’nın Türkiye’deki hayatını konu alacak. Alesia, kocasının Türkiye’deki işi sebebiyle İstanbul’a taşınmak zorunda kalır ve burada kendisini beklenmedik olayların içinde bulur. Dizide Türkiye ve Fransa kültürleri arasındaki farklılıklar, aşk ve macera ögeleri yer alacak.

Kapı Dizisi Bölümleri

Kapı dizisi toplamda 10 bölüm sürecek ve 25 Mart 2023 tarihinde TRT Digital’de yayınlanmaya başlayacak. İzlenme oranlarına göre dizi için 2. sezon planlanabilir.

Kapı Dizisi Yorumları

Kapı dizisi hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sizce Jessica May’ın partneri kim olmalı? Hangi oyuncuları dizide görmek istersiniz? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.