Kader Oyunları Dizisi: Başlama Tarihi, Kanalı ve Oyuncuları

Kader Oyunları (Bahar) dizisi, Üs Yapım imzasıyla hazırlanan bir günlük dizi olarak karşımıza çıkıyor. Senaryosunu Deniz Aydenk’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Emre Bahadır Çırakoğlu ve Serkan Aydıner yer alıyor. Dizi, MISTCO tarafından yurt dışı dağıtımı yapılmaktadır. Bu makalemizde Kader Oyunları dizisi oyuncuları, başlama tarihi ve kanalı hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kader Oyunları Dizisi Oyuncuları

Kader Oyunları dizisi oyuncuları arasında birbirinden yetenekli isimler yer almaktadır. İşte, dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler:

Ali Yasin Özegemen – Demir

Kader Oyunları (Bahar) dizisinin başrolünde yer alan Ali Yasin Özegemen, 30 Mayıs 1989 yılında Konya’da doğmuştur. Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği bölümünde eğitim almıştır. Oyunculuk kariyerine 2013 yılında Doksanlar dizisiyle adım atan Ali Yasin Özegemen, daha önce Küçük Ağa, Yasak Elma, Yedikule Hayat Yokuşu gibi projelerde de yer almıştır.

Türkü Su Demirel – Bahar

Kader Oyunları (Bahar) dizisinin başrol oyuncusu Türkü Su Demirel, 3 Ağustos 1998 yılında İzmir’de doğmuştur. İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olan oyuncumuz, Sinema Güzeli Yarışması birincisi olmuştur. Özellikle Son Nefesime Kadar dizisinde hayat verdiği Saliha karakteriyle tanınan Türkü Su Demirel, kamera karşısına en son bu dizide geçmiştir.

Hilal Yıldız – Aysun

Kader Oyunları (Bahar) dizisinin kadrosunda yer alan isimlerden biri de Hilal Yıldız’dır. 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hilal Yıldız, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca oyuncu, tiyatro oyunlarında da aktif olarak sahne almaktadır.

Kadir Polatçı – Şeref

Kader Oyunları (Bahar) dizisinin kadrosunda yer alan bir diğer isim de Kadir Polatçı’dır. 30 Eylül 1988 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, daha önce Arka Sıradakiler, Aşkın Zamanı, Arka Sokaklar, Kardeş Payı ve Küçük Esnaf gibi projelerde de rol almıştır.

Isabella Damla Güvenilir – Elfin

Kader Oyunları (Bahar) dizisinde yer alan diğer bir isim de 14 yaşındaki çocuk oyuncu Isabella Damla Güvenilir’dir. 18 Ocak 2009 tarihinde New York’ta doğan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Elif dizisi ile geçmiştir. Isabella Damla Güvenilir, özellikle Elif dizisindeki performansıyla geniş kitlelere ulaşmıştır.

Melis Özçimen – Hazan

Kader Oyunları (Bahar) dizisinin kadrosunda yer alan son isim de Melis Özçimen’dir. 5 Eylül 1988 yılında İzmir’de doğan oyuncu, özellikle Tiktok’ta paylaştığı makyaj videolarıyla tanınır hale gelmiştir. Oyunculuk kariyerine 2021 yılında Hiç dizisiyle adım atan Melis Özçimen, en son Ah Nerede dizisinde Sera karakterini canlandırmıştır.

Kader Oyunları Dizisi Başlama Tarihi

Kader Oyunları (Bahar) dizisi için 2 sezon sürmesi ve 45 dakikalık bölümler halinde 200 bölüm yayınlanması planlanmaktadır. Dizinin çekimleri 2022 yılının kasım ayında başlamıştır. Ancak dizinin ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Yapımcıları, dizinin yayın tarihini 2023 olarak açıklamıştır.

Kader Oyunları Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kader Oyunları (Bahar) dizisi, Türkiye dışında birçok ülkede de yayınlanacaktır. Ancak dizi, ülkemizde hangi kanalda yayınlanacak belli değildir. Ancak bizler, Kader Oyunları (Bahar) dizisinin TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacağını düşünüyoruz.

Kader Oyunları dizisi oyuncuları, başlama tarihi ve kanalı hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaştık. Umarız bu makale, dizinin hayranlarına ve meraklılarına faydalı olmuştur. Eğer konu hakkında merak ettiğiniz başka şeyler varsa, yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir