Hudutsuz Sevda dizisi, sevilen dizi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” ekibinden oluşmaktadır. FOXTV tarafından üretilen dizi, Bahadır Özdener tarafından yazılan senaryosuyla dikkat çekmektedir. “Hudutsuz Sevda” dizisinin başrol oyuncuları için çalışmalar başlamış ve kadın başrol oyuncusu olarak Hilal Altınbilek ile anlaşma sağlanmıştır.

Hilal Altınbilek

Hilal Altınbilek, “Hudutsuz Sevda” dizisinde kadın başrol olarak yer almaktadır. İzmir’de 1991 yılında doğan Hilal Altınbilek, Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde eğitimine devam ederken oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Bir güzellik yarışmasında 5. olmasının ardından fotomodellik yapmış ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk kez 2011 yılında “Derin Sular” dizisinde rol almıştır.

Bugüne kadar “Karagül,” “Hayatımın Aşkı,” “Bir Zamanlar Çukurova,” ve “Çocuklar Sana Emanet” gibi birçok dizi ve filmde rol alan Hilal Altınbilek’in sosyal medya hesabı @hilalaltinbilek’dir.

Hudutsuz Sevda Dizisi Konusu

“Hudutsuz Sevda” dizisi, yapımcı Fatih Aksoy ve Hilal Altınbilek arasındaki görüşmeler sonucunda ortaya çıkmıştır. Dizi, güçlü bir intikam hikayesini ele almaktadır. Başroldeki kadın ve erkek oyuncu arasında yaşanan aşkı imkansız kılan bir intikam hikayesi “Hudutsuz Sevda” dizisinde anlatılmaktadır. Dizinin konusu daha detaylı bir şekilde açıklandığında, makalemize bu bilgileri ekleyeceğiz.

Hudutsuz Sevda Dizisi Çekim Yeri

“Hudutsuz Sevda” dizisi, Fox TV’de yayınlanacak ve ilk bölümleri Karadeniz bölgesinde çekilecektir. Karadeniz’in eşsiz doğal güzelliği ve mavi ile yeşilin uyumu, diziye büyüleyici bir atmosfer katacaktır. İlk bölümler Karadeniz’de çekildikten sonra çekimler İstanbul’a taşınacaktır.

Siz de “Hudutsuz Sevda” dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Hilal Altınbilek’e dizi partneri olarak kimin yakışacağını düşünüyorsunuz? Yeni dizinin konusunu nasıl buldunuz? Yorumlarınızı ve önerilerinizi aşağıya yazmaktan çekinmeyin.