Gecenin Ucunda Handan Kimdir? (Seyda Bayram)

Gecenin Ucunda Handan Kimdir? Gerçek adı soyadı nedir?

Gecenin Ucunda dizisinin başladığı tarih olan 5 Ekim 2022 Çarşamba akşamıyla birlikte izleyiciler, Handan karakterini canlandıran oyuncumuz Seyda Bayram’la tanıştı. Seyda Bayram, gerçek adıyla ekrana çıkan bir isimdir. Oyuncumuzun gerçek adı, Seyda Bayram olarak bilinmektedir. Gecenin Ucunda Dizisi oyuncu kadrosu da oldukça dikkat çekicidir.

Gecenin Ucunda Dizisi Handan Kimdir? Seyda Bayram’ın Oyunculuk Kariyeri

Gecenin Ucunda Handan karakterine hayat veren Seyda Bayram, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü öğrencisidir. Televizyon izleyicileri, onu Fenomen adlı izdivaç programıyla tanıyabilirler. Oyunculukla ilgilenmeye 15 yaşından itibaren başlayan Seyda Bayram, son olarak Gecenin Ucunda Dizisi’nde Handan rolüyle karşımıza çıkmaktadır.

Seyda Bayram: Antalya Doğumlu Bir Yetenek

Gecenin Ucunda Dizisi’nin Handan karakterini canlandıran Seyda Bayram, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Antalya doğumlu olan Seyda Bayram aslen Antalyalıdır. Sporcu biri olmasa da kariyeri ve formu için plates ile ilgilenmeye başlamıştır. 2017 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisinde Parla karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkan Seyda Bayram, şimdi ise Gecenin Ucunda Dizisi’nde Handan karakteriyle seyircilerle buluşacak.

Seyda Bayram’ın Gecenin Ucunda Dizisindeki Rolü: Handan

Gecenin Ucunda Dizisi’nde Seyda Bayram, etkileyici bir karakter olan Handan’ı canlandıracaktır. Handan, Macide karakterini canlandıran Neslihan Atagül’ün yakın arkadaşıdır. Seyirciler, bu dizide Handan karakterini izleme fırsatı bulacaklardır. Yeni dizisiyle birlikte 5 Ekim’den itibaren televizyonda izleyicilerin karşısına çıkacak olan Seyda Bayram’a başarılar diliyoruz.

Gecenin Ucunda Dizisi’nde Güçlü Oyuncu Kadrosu

Sevilen dizi Gecenin Ucunda, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Handan rolünü üstlenen Seyda Bayram da ilgi çekici oyunculardan biridir. Gecenin Ucunda kadrosunda yer alan oyuncularla ilgili detaylı bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sizler de Gecenin Ucunda dizisinde Handan karakteriyle ilgili merak ettiklerinizi ve kıyafetlerini bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir