Dünya Bu dizisi, Türkiye’de yayınlanacak olan bir dizi olup ilk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. Bu makalede, Dünya Bu dizisinin oyuncuları ve konusu hakkında bilgiler verilecektir.

Dünya Bu Dizisi Oyuncuları

Dünya Bu dizisinin oyuncuları arasında aşağıdaki isimler yer almaktadır:

Güven Murat Akpınar

Güven Murat Akpınar, Ardahan’da 1988 yılında doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuğa 2011 yılında Bizim Yenge dizisiyle başlamıştır. İstanbullu Gelin dizisiyle tanınmıştır.

Ertan Saban

Ertan Saban, 1977 yılında Üsküp’te doğmuştur. Makedonya Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Sultan Makamı dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Sağır Oda, Savcının Karısı, Elveda Rumeli, Sakarya Fırat gibi projelerde yer almıştır.

Şebnem Bozoklu

Şebnem Bozoklu, 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ulan İstanbul dizisiyle tanınmıştır.

Deniz Işın

Deniz Işın, 1992 yılında İzmir’de doğmuştur. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü mezunudur. Oyunculuğa 2019 yılında Her Yerde Sen dizisiyle başlamıştır. Masumiyet dizisiyle tanınmıştır.

Toygan Avanoğlu

Toygan Avanoğlu, 1979 yılında İzmir’de doğmuştur. Eskiden millî basketbolcu olarak forma giymiştir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisindeki Sefer Kadıoğlu karakteriyle tanınmıştır.

Çağdaş Onur Öztürk

Çağdaş Onur Öztürk, 1979 yılında Sivas’ta doğmuştur. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümü mezunudur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda da eğitim almıştır. Sakarya Fırat dizisiyle tanınmıştır.

Dünya Bu Dizisinin Konusu

Dünya Bu dizisi, yapım şirketi AC Film tarafından hazırlanmıştır ve yönetmen koltuğunda Ömer Sinir oturmaktadır. Dizi, şubat ayında dijital platform GAİN’de yayınlanacak ve 8 bölümden oluşacaktır.

Ancak, dizinin konusu henüz yapımcılar tarafından açıklanmamıştır. Konu hakkında elimizde henüz yeterli bilgi yoktur. Konu açıklandığı takdirde bu makalede güncellenecektir.

Sonuç

Dünya Bu dizisi, Türkiye’de yayınlanacak olan yeni bir dizi olup oyuncu kadrosu oldukça iddialı isimlerden oluşmaktadır. Dizinin konusu henüz açıklanmamış olsa da, dizinin yapım şirketi tarafından hazırlanmış olması, diziyle ilgili beklentileri yükseltmektedir. Dünya Bu dizisiyle ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz.