Derun filminin yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar otururken, yapımcılığını SBS Medya üstlendi. Filmde, Furkan Andıç ve Hatice Aslan başrolde yer alacak. Derun filminin oyuncuları, konusu ve çekim yerleri ile ilgili merak edilen her şeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Derun Filmi Oyuncuları

Derun filminin erkek başrol oyuncusu Furkan Andıç, İstanbul doğumludur ve Kiev Politeknik Üniversitesi’nde dil ve ekonomi eğitimi almıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümünden mezun olan Andıç, sektöre çeşitli reklam filmleriyle giriş yapmıştır. Özellikle Kaçak Gelinler ve Her Yerde Sen dizileriyle tanınan Andıç, son olarak Bozkır dizisinde rol almıştır.

Furkan Andıç’ın partneri, Derun filminin kadın başrol oyuncusu Hatice Aslan’dır. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan Aslan, İstanbul Devlet Tiyatrosu sanatçılarındandır. Kamera karşısına ilk kez Elif’in Rüyaları isimli diziyle geçen oyuncu, özellikle Lale Devri dizisiyle tanınmıştır. Ferhunde Hanımlar, Özel Ders, Alef, Cam Tavanlar, Bir Deli Rüzgar, Bugünün Saraylısı, Kuzgun ve Hamlet gibi projelerde yer alan Aslan, Derun filminde 40 yıllık bir inzivanın kahramanı Marife karakterini canlandıracaktır.

Derun Filminin Konusu

Derun filminde, Marife’nin gençliğindeki büyük aşkı “İlyas” ve yıllar sonra Trabzon’a köye gelmek durumunda kalan “Ateş” karakterlerini canlandıran Furkan Andıç ile Marife karakterini canlandıran Hatice Aslan’ın hikayesi anlatılacak.

Derun Filmi Çekim Yerleri

Derun filminin çekimleri, Trabzon’da üç ayda tamamlanması planlanıyor. Film, Trabzon’un birçok farklı mekanında çekilecek.

Derun filminin oyuncuları, konusu ve çekim yerleri ile ilgili her şeyi sizlerle paylaştık. Eğer konu hakkında merak ettiğiniz başka şeyler varsa, aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.