Netflix’in yeni filmi Centilmen, Türkiye’de merakla bekleniyor. Filmde Çağatay Ulusoy ve Şenay Gürler gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Peki, Centilmen filmi konusu nedir? Hangi oyuncular filmde rol alacak? İşte detaylar:

Centilmen Filmi Konusu

Centilmen, hayatı ve mesleği aşık olduktan sonra tamamen değişen bir karakteri konu alıyor. Film, romantik ve dramatik unsurları bir arada barındırıyor.

Centilmen Filmi Oyuncuları

Netflix Centilmen filminin başrol erkek oyuncusu olarak Çağatay Ulusoy ile anlaşma yaptı. Filmde ayrıca Şenay Gürler de rol alacak.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

Çağatay Ulusoy, 1990 İstanbul doğumludur. 2010 yılında Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmuş ve kariyerine modellikle başlamıştır. İstanbul Üniversitesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim almıştır. Sonrasında oyunculuk dersleri alarak Adını Feriha Koydum dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Çağatay Ulusoy, Centilmen filmi ile kariyerinde yeni bir sayfa açıyor.

Çağatay Ulusoy’un Rol Aldığı Dizi Filmler

YılDizi / Film İsmiRol
2011Adını Feriha KoydumEmir Sarrafoğlu
2011Anadolu KartallarıAhmet Onur
2012Adını Feriha Koydum: Emir’in YoluEmir Sarrafoğlu
2013MedcezirYaman
2015DelibalBarış Ayaz
2016İçerdeSarp Yılmaz
2018Hakan MuhafızHakan
2020Menajerimi AraKendisi
2021Kağıttan HayallerMehmet
2021YeşilçamSemih
2022TerziPeyami

Şenay Gürler Kimdir?

Şenay Gürler, 1966 İzmir doğumludur ve 9 Eylül Üniversitesi Sinema bölümünden mezundur. İlk olarak 1996 yılında Çılgın Bediş’te oynadı. Daha sonra birçok dizi ve filmde rol aldı ve aynı zamanda sunuculuk da yapmıştır.

Şenay Gürler’in Rol Aldığı Dizi Filmler

YılDizi / Film İsmiRol
1996Sahte DünyalarŞenay
1996Çılgın BedişEmel
1997Kara MelekNesrin
1998KaygısızlarCazibe
1999İkinci BaharMurat’ın Annesi
2006Acemi CadıSelda
2010Küçük SırlarŞebnem
2014Kaçak GelinlerSeniha
2017Adı EfsaneReyhan
2018ŞahsiyetNükhet
2018ÇukurMeliha
2020İyi Günde Kötü GündeAslıhan
2021Kalp YarasıAzade

“Centilmen” Filmindeki Beklentiler

Netflix’in yeni yapımı “Centilmen”, Türk sineması hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Özellikle, başrolde yer alan Çağatay Ulusoy’un hayranları, onu yeni bir rolde izlemenin heyecanını yaşıyorlar. Ayrıca, Şenay Gürler’in de kadroda yer alması, filmin kalitesine olan inancı artırıyor.

“Centilmen” Filminin Yayın Tarihi

“Centilmen” filminin yayın tarihi henüz net olarak açıklanmamış olsa da, Netflix Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir gönderide “yakında” şeklinde bir açıklama yapılmıştı. Bu da filmin yayın tarihinin çok da uzak olmadığını gösteriyor.

Sonuç

“Centilmen” filmi, Türk sinemasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Aşk ve dram öğeleriyle dolu bir hikaye, usta oyuncuların performansları ve Netflix’in kalitesi, bu filmi Türk sinema hayranları için kaçırılmayacak bir yapım haline getiriyor. Yayın tarihinin yakın olduğu düşünüldüğünde, merakla beklenen bu yapımın izleyicileri memnun edeceği düşünülüyor.