Bir Küçük Gün Işığı dizisi, ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşan ve yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı bir dizi. Senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme alırken, NG Medya yapımcılığını üstleniyor. Dizi, İtalya Venedik’te başlayan çekimlerini İstanbul’da sürdürüyor. Başrolünde Seray Kaya ve Berk Oktay’ın yer aldığı dizi, kıyafetleri ve kombinleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Elif (Seray Kaya) Kıyafetleri

Dizinin başrol oyuncusu Seray Kaya, Elif karakterini canlandırıyor. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Kaya, Bir Küçük Gün Işığı dizisinde giydiği kıyafet ve kombinleriyle de dikkat çekiyor. Elif’in giydiği ceket takım gibi kıyafetleri, Bir Küçük Gün Işığı Dizisi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Bir Küçün Gün Işığı 28. bölüm Elif’in dizide giydiği pembe ceketi ZARA marka.

Bir Küçük Gün Işığı Elif’in 24. bölümde giydiği hırka markası Mango

Bir Küçün Gün Işığı Elif’in giydiği mavi gömlek markası Zara

Fırat Soykök (Berk Oktay) Kıyafetleri

Dizinin diğer başrol oyuncusu Berk Oktay, Fırat Soykök karakterine hayat veriyor. Oktay, yakışıklılığı ve kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olarak dikkat çekiyor. Dizide giydiği kıyafetler ve kombinler, özellikle genç erkeklerin ilgisini çekiyor. Ayrıca, dizide kullandığı spor araç otomobil Ferrari marka ve büyük ihtimalle F435 model olduğu biliniyor.

Dila (Tuğçe Açıkgöz) Kıyafetleri

Dizide yer alan diğer oyunculardan Tuğçe Açıkgöz, Dila karakterini canlandırıyor. Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Açıkgöz, dizide giydiği şık ve tarz kıyafetleriyle genç kadınların ilgisini çekiyor.

Fulya (Gizem Ünsal) Kıyafetleri

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Fulya’yı, Gizem Ünsal canlandırıyor. Oyuncu, seçtiği şık parçalarla kıyafetleriyle ilgi odağı oluyor. Dizide giydiği tüm kıyafetler ve elbiseler, marka bilgisi verilerek paylaşılıyor.

Diğer Oyuncuların Kıyafetleri

Dizide yer alan diğer oyuncuların kıyafetleri de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu kıyafetler arasında Ayça Varlıer, Doğa Konakoğlu, Ali İpin, Mustafa Avkıran, Aydan Burhan ve Ahmet Varlı gibi isimler yer alıyor. Bu oyuncuların kıyafetleri, dizi bölümlerindeki sahnelerdeki tarzlarına uygun olarak seçiliyor

Bir küçük gün ışığı Elif Kıyafetleri

Bir Küçük Gün Işığı dizisi 22. bölüm kıyafetleri