Beyaz Eşya Filmi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Çekim Yerleri

Beyaz Eşya filmi, Hande Alpaslan ve Fatih Ay tarafından yapımcılığı üstlenilen bir yapım. Hakan Eser’in yönettiği film, PRT Film tarafından çekilmiştir. Merakla beklenen Beyaz Eşya filmi, 10 Mart’ta çekimlere başlamıştır. İzleyicilerin merakla beklediği konusu, oyuncuları ve çekim yerleri hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Beyaz Eşya Filmi Oyuncu Kadrosu

Beyaz Eşya filminin oyuncuları arasında tanınmış isimler yer almaktadır. Başrolde yer alan oyuncuların yanı sıra, yardımcı rollerde yer alan isimler de dikkat çekmektedir.

Burak Sevinç – Nihat

Burak Sevinç, Zonguldak’ta doğmuş ve Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitim almıştır. Dönerse Senindir isimli filmle kamera karşısına geçen Burak Sevinç, daha önce birçok dizi ve filmde de yer almıştır. Beyaz Eşya filminde erkek başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacaktır.

Özge Yağız

Başrol oyuncularından biri olan Özge Yağız, İstanbul’da doğmuş ve Başkent Üniversitesi’nde eğitim almıştır. Adını Sen Koy dizisiyle tanınan oyuncu, daha önce birçok dizi ve filmde de yer almıştır. Beyaz Eşya filmindeki performansı ile izleyicilerin beğenisini kazanacağına şüphe yok.

Ferit Aktuğ – Sebahattin

Ferit Aktuğ, Adana’da doğmuş ve Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki performansı ile tanınan oyuncu, birçok dizi ve filmde de yer almıştır. Beyaz Eşya filminde Sebahattin karakteriyle karşımıza çıkacak.

Sarp Bozkurt

Sarp Bozkurt, İstanbul’da doğmuş ve Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde eğitim almıştır. Baba Evi dizisiyle kamera karşısına geçen oyuncu, tiyatro ve seslendirme alanında da faaliyet göstermektedir. Beyaz Eşya filmindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekeceği kesin.

Ceren Taşçı

Ceren Taşçı, İstanbul’da doğmuş ve Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Komedi Türkiye programına yarışmacı olarak katılan oyuncu, daha sonra birçok dizi ve filmde de yer almıştır. 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde Yalnızlar Kulübü oyunu ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanmıştır. Beyaz Eşya filmindeki performansı ile izleyicilerin beğenisini kazanacağına şüphe yok.

Beyaz Eşya Filmi Konusu

Beyaz Eşya filminin konusu hakkında net bir bilgi henüz bulunmamaktadır. Ancak, filmin komedi türünde olduğu bilinmektedir. Yönetmen Hakan Eser’in imzasını taşıyan Beyaz Eşya filminin konusu hakkındaki detaylar netleştikçe sizlerle paylaşacağız.

Beyaz Eşya Filmi Çekim Yerleri

Beyaz Eşya filminin çekimleri, 10 Mart tarihinde başlamıştır. Dijital platformda yayınlanacak olan film, İstanbul dışında çekileceği bilinmektedir. Ancak, hangi ilde çekileceği hakkında henüz bir bilgi yoktur. Beyaz Eşya filminin çekim yerleri belli olduğunda sayfamıza ekleyeceğiz.

Sonuç

Beyaz Eşya filmi, merakla beklenen bir yapım. Başarılı oyuncu kadrosu ve yönetmen Hakan Eser’in imzasıyla izleyicilerin beğenisine sunulacak olan film, komedi türünde bir yapım olacak. Filmin konusu ve çekim yerleri hakkında henüz net bir bilgi bulunmamasına rağmen, izleyicilerin beklentisi yüksek. Filmin yayın tarihi ve detayları netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir