Benimle Kal Dizi Oyuncuları Kanal 7 Hint Dizisi

Benimle Kal, Kanal 7’de yayınlanan bir hint dizisidir ve Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Bu yazıda, Benimle Kal Dizi Oyuncuları, Benimle Kal hint dizisi oyuncularını ve canlandırdıkları karakterleri yakından tanıtacağız.

Benimle Kal Dizi Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu ve Karakterler

  • Amar Upadhyay – Veerendra Pratapsingh: Amar Upadhyay, 1 Ağustos 1976 doğumlu bir hintli oyuncudur. Kimya mühendisliği eğitimi aldıktan sonra oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Benimle Kal dizisinde Veerendra Pratapsingh karakterini canlandırmaktadır.
  • Priyal Mahajan – Purvi Veerendra Pratapsingh: Priyal Mahajan, 3 Ekim 2001 doğumlu genç bir oyuncudur. Yeni Delhi’de doğmuş ve Goodley Public School’da eğitim almıştır. Priyal Mahajan, Benimle Kal dizisinde Purvi Veerendra Pratapsingh karakterine hayat vermektedir.
  • Toral Rasputra – Sakshi Veerendra Pratapsingh: Toral Rasputra, 9 Eylül 1987 doğumlu bir hintli oyuncudur. Mumbai’de doğmuş ve oyunculuk kariyerine 2007 yılında başlamıştır. Balika Vadhu dizisinde canlandırdığı Anandi karakteriyle tanınmıştır. Benimle Kal dizisinde ise Sakshi Veerendra Pratapsingh karakterini canlandırmaktadır.
  • Shraddha Jaiswal – Anjali Yogendra Pratapsingh: Shraddha Jaiswal, 16 Eylül 1988 doğumlu bir hintli oyuncudur. Kalküta Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Gustakh Dil ve Madhubala gibi dizilerde rol almıştır. Benimle Kal dizisinde Anjali Yogendra Pratapsingh karakterine hayat vermektedir.
  • Manish Khanna – Chaudhary Charan Singh: Manish Khanna, 1993 doğumlu bir hintli oyuncudur. Çocuk yaşta oyunculuk kariyerine adım atmış ve Jai Hanuman dizisiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Benimle Kal dizisinde Chaudhary Charan Singh karakterini canlandırmaktadır.
  • Rithvik Gupta – Manas Pratapsingh (Genda): Rithvik Gupta, Benimle Kal dizisinde Manas Pratapsingh (Genda) karakterini canlandıran genç bir hintli oyuncudur. Kariyerine yeni başlamış olmasına rağmen, performansıyla dikkat çekmektedir.
  • Ankit Gera – Daksh Singh Shekhawat: Ankit Gera, romantik komedi türündeki Mahi Way dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Mann Kee Awaaz Pratigya dizisindeki Adarsh ​​Saxena karakteriyle tanınmıştır. Benimle Kal dizisinde Daksh Singh Shekhawat karakterini canlandırmaktadır.
  • Aakash Talwar – Arjun Bajwa: Aakash Talwar, 9 Ekim 1992 doğumlu bir hintli oyuncudur. Pavitra Bandhan ve Shakti gibi dizilerde rol almıştır. Benimle Kal dizisinde Arjun Bajwa karakterini canlandırmaktadır. Şu anda Parineetii dizisinde de rol almaktadır.
  • Supriya Shukla – Prakashi Singh: Supriya Shukla, Delhi, Hindistan’da doğmuştur. Parineeta filmiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Woh Rehne Waali Mehlon Ki dizisiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Benimle Kal dizisinde Prakashi Singh karakterini canlandırmaktadır.

Bu yazıda, Benimle Kal hint dizisinin oyuncularını ve canlandırdıkları karakterleri tanıttık. Diziyi izleyenlerin merak ettiği detayları bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir