Başım Belada Dizisi: Kıyafetler ve Oyuncu Kombinleri

Başım Belada, Salih Tuna tarafından kaleme alınan senaryosu ve genel yönetmenliği Yüksel Aksu tarafından yapılan, başrollerini Keremcem ve Merih Öztürk’ün üstlendiği bir dizi. Hakan Arslan ve Ulaş Cihan Şimşek ise yönetmen koltuğunda yer alıyor. Dizinin oyuncuları tarafından giyilen kıyafetler ve kombinler ise izleyiciler tarafından da büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Bizler de sizler için Başım Belada dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri ve yaptığı kombinleri detaylarıyla birlikte derledik.

Merih Öztürk’ün Kıyafetleri

Başrol oyuncusu Merih Öztürk, Başım Belada dizisinde giydiği kıyafetlerle de dikkatleri üzerine çekiyor. Kusursuz fiziği ve güzelliğiyle her şeyi taşıyabilen Öztürk’ün giydiği kıyafetlerin markaları ve fiyatları da oldukça merak ediliyor. Bizler de dizide giydiği tüm kıyafet ve elbiseleri marka bilgisiyle birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Keremcem’in Kıyafetleri

Başım Belada dizisinin diğer başrol oyuncusu Keremcem, tarzıyla da dikkatleri çekiyor. Oyuncunun giydiği kıyafetlerin markaları ve fiyatları ise izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Bizler de Keremcem’in dizide giydiği tüm kıyafetlerin marka ve fiyat bilgisiyle birlikte detaylı bir şekilde sayfamızda paylaşıyoruz.

Yağmur Öztürk’ün Kıyafetleri

Dizinin yeni yüzlerinden biri olan Yağmur Öztürk, modellik geçmişiyle birlikte giyim konusunda oldukça deneyimli. Yağmur Öztürk’ün Başım Belada dizisinde giydiği kıyafetlerin markaları ve fiyatları da merak edilen konular arasında. Bizler de Yağmur Öztürk’ün dizide giydiği tüm kıyafetleri ve kombinleri marka ve fiyat bilgisiyle birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Zeynep Kumral’ın Kıyafetleri

Başım Belada dizisinin ana karakterlerinden biri olan Narin karakterine hayat veren Zeynep Kumral da diziye katılan oyunculardan biri. Kumral’ın giydiği kıyafetler ve kombinler de merak edilenler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir