Aşk Taktikleri Filmi Oyuncu Kadrosu ve Konusu: Netflix’in Romantik-Komedi Filmi

Türkiye’de son dönemde oldukça popüler olan romantik-komedi türündeki filmler arasında yer alan “Aşk Taktikleri”, O3 Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen ve Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınan senaryosuyla dikkat çekmektedir. Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğini üstlendiği bu film, başrollerinde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız gibi sevilen oyuncuları barındırmaktadır.

Aşk Taktikleri Filmi Oyuncu Kadrosu

“Aşk Taktikleri” filminin oyuncu kadrosu oldukça başarılıdır ve filmin izlenmesinde büyük rol oynamaktadır.

Demet Özdemir

“Aşk Taktikleri” filminin başrol oyuncularından biri olan Demet Özdemir, son yılların en popüler oyuncularından biri haline gelmiştir. Kocaeli’de dünyaya gelen 29 yaşındaki oyuncu, dansçı olarak başladığı kariyerine daha sonra oyunculuk eğitimi alarak devam etmiştir.

Demet Özdemir’in kariyerindeki çıkış noktası, 2013 yılında yayınlanan “Sana Bir Sır Vereceğim” dizisi olmuştur. İlk dizisi olmasına rağmen başrolde yer aldığı bu dizideki performansı, Star Metre Fan Faktör 2 Kristal Ödülleri’nde ödül kazanmasına sebep olmuştur. Daha sonra “Çilek Kokusu”, “No 309” ve “Erkenci Kuş” gibi dizilerde de rol alan Demet Özdemir, son olarak “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde başrol oynamıştır.

Ayrıca Pantene markasının reklam yüzü olan Demet Özdemir, oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık ve söz yazarlığı da yapmaktadır.

Şükrü Özyıldız

“Aşk Taktikleri” filminin diğer başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız, Türk televizyon dünyasının sevilen yüzlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. İzmir’de dünyaya gelen 33 yaşındaki oyuncu, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde mühendislik eğitimi aldıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Oyunculuğa 2011 yılında “Derin Sular” dizisiyle başlayan Şükrü Özyıldız, daha sonra “Yalı Çapkını”, “Çalıkuşu”, “Şeref Meselesi” gibi dizilerde rol aldı. Son olarak “Akıncı” dizisinde başrol oynayan oyuncu, “Aşk Taktikleri” filminde Demet Özdemir ile birlikte başrolü paylaşmaktadır.

Aşk Taktikleri Filminin Konusu

“Aşk Taktikleri” filminin konusu, erkekleri çözdüğüne inanan moda tasarımcısı Aslı ile kadınları anladığını düşünen reklamcı Kerem’in hikayesini anlatmaktadır. Aslı, adını saklayarak ilişkiler hakkında yazdığı yazılarla oldukça popüler bir hale gelmiştir ve erkekleri çözdüğüne inanmaktadır. Kerem ise kısa süreli ilişkiler yaşayan ve kadınları çözdüğüne inanmaktadır.

Aşka inanmayan bu iki karakter, birbirlerini kendilerine aşık etmek için bir iddiaya girerler ve çeşitli taktikler kullanmaya başlarlar. Ancak bu süreçte yaşadıkları türlü tesadüfler ve komik olaylar, onları birbirine daha da yakınlaştırır.

Aşk Taktikleri Filminin Yayın Tarihi ve Yayınlandığı Platform

“Aşk Taktikleri” filminin Netflix’te izleyici karşısına çıktığı bilinmektedir. Filmin ilk gösterimi 2021 yılında gerçekleşti ve hala Netflix üzerinden izlenebilir durumdadır.

Sonuç

“Aşk Taktikleri”, Türk sinema dünyasının romantik-komedi türünde son dönemdeki başarılı örneklerinden biridir. Başrollerinde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız gibi sevilen oyuncuların yer aldığı film, Aslı ve Kerem’in hikayesiyle izleyicileri eğlenceli bir yolculuğa çıkarır. Netflix üzerinden izlenebilen “Aşk Taktikleri” filmini romantik-komedi sevenler kaçırmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir