Aldatmak dizisi, yönetmen Murat Saraçoğlu ve senarist Ayfer Tunç tarafından hazırlanan, Tims&B Productions imzalı bir dizi olarak Atv ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusu, izleyicilerin ilgisini çekmiş ve merak uyandırmıştır. Tanıtım fragmanının ardından, izleyiciler dizinin oyuncularının giydiği kıyafetler ve kombinler hakkında da merak etmeye başlamıştır. Bu nedenle, bizler de Aldatmak dizisi oyuncularının giydiği kıyafetleri ve elbiseleri araştırdık ve sizlerle paylaşmak istedik.

Aldatmak Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri ve Kombinleri

Aldatmak Dizisi Oylum (Feyza Sevil Güngör) Kıyafetleri

Aldatmak dizisinde, yeteneği kadar güzelliği ile de dikkat çeken Feyza Sevil Güngör, Oylum karakterine hayat vermektedir. Oyuncumuz, Aldatmak dizisinde giydiği kıyafetler ve kombinler ile moda tutkunlarının ilgisini çekmiştir. Bizler de Feyza Sevil Güngör’ün Aldatmak dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kombinleri markaları ile birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Marka: Aker

Aldatmak Dizisi Güzide Yenersoy (Vahide Perçin) Kıyafetleri

Aldatmak dizisinin başrolünde yer alan Güzide Yenersoy karakterine, usta oyuncu Vahide Perçin hayat vermektedir. Vahide Perçin’in Aldatmak dizisinde giydiği kıyafetler ve elbiseler, stil sahibi izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Bizler de Vahide Perçin’in Aldatmak dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kombinleri sizlerle paylaşmak istedik.

Aldatmak Güzide Aker marka kaban giyiyor

Aldatmak Dizisi Ozan (Yusuf Çim) Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncu Yusuf Çim, Aldatmak dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Dizide, Ozan karakterine hayat veren oyuncumuz, tarzı ile de beğeni toplamaktadır. Aldatmak dizisinde giydiği kıyafetler ve kombinler, erkek modasına ilgi duyan izleyiciler tarafından da yakından takip edilmektedir. Bizler de Yusuf Çim’in Aldatmak dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, marka ve fiyat bilgileri ile birlikte sizlerle paylaşmak istedik.