Aile Dizisi Karakteri Aysel Kimdir? Ecem Simge Yurdatapan

Aysel Kimdir?

Aile dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Aysel, Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Aslan karakterinin sevgilisidir. Aysel karakterini ise başarılı oyuncu Ecem Simge Yurdatapan canlandırmaktadır.

Ecem Simge Yurdatapan Kimdir?

Ecem Simge Yurdatapan, 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine 2016 yılında “Babam ve Ailesi” dizisiyle başlamıştır. İdil İletişim Studio Menejerlik şirketiyle çalışarak oyunculuk alanında kendisini geliştirmiştir.

Ecem Simge Yurdatapan’ın Rol Aldığı Projeler

Ecem Simge Yurdatapan, kısa sürede birçok dizi ve filmde önemli roller üstlenmiştir. Bunlar arasında en tanınmış rolleri “Hayat Sırları” dizisinde canlandırdığı Tuba Türkkan karakteri, “Mucize Doktor” dizisindeki Harika karakteri ve “Düş Peşime” filmindeki rolüdür. Şu anda ise “Aile” dizisinde Aysel karakterini canlandırmaktadır.

Ecem Simge Yurdatapan’ın Resmi Instagram Hesabı

Ecem Simge Yurdatapan, resmi Instagram hesabında hem özel hayatıyla ilgili paylaşımlar yapmakta, hem de yer aldığı projeler hakkında takipçilerini bilgilendirmektedir. 237 gönderisi ve 11 bin takipçisi bulunan hesabının kullanıcı adı “@ecemmsimgee” şeklindedir.

Ecem Simge Yurdatapan’ın Özel Hayatı

Ecem Simge Yurdatapan, özel hayatıyla ilgili pek çok soru almış olmasına rağmen, bu konuda pek fazla bilgi vermemektedir. Daha önce basına yansıyan bir ilişkisi bulunmayan oyuncunun özel hayatı hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir