Aile Dizisi Ezgi Kimdir? Devin’in Arkadaşı

Aile dizisi Ezgi karakteri, Ay Yapım imzalı Aile dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Aile dizisinin başrolünde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor. Aile dizisi Ezgi karakterini canlandıran oyuncumuz Esma Yeşim Gül ise psikolog Devin’in arkadaşı olarak karşımıza çıkacak.

Aile Dizisi Ezgi Karakteri Kimdir?

Ezgi karakteri hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır, ancak karakteri canlandıran oyuncu Esma Yeşim Gül hakkında daha detaylı bilgiye sahibiz.

Esma Yeşim Gül Kimdir?

27 yaşındaki Esma Yeşim Gül, 26 Haziran 1995 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Esma Yeşim Gül, kariyerine Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisiyle başladı ve performansıyla büyük beğeni topladı. Ardından Meryem dizisinde de yer aldı.

Özellikle Yargı dizisinde canlandırdığı Zümrüt karakteri ile tanınan oyuncu, We Talent Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Esma Yeşim Gül Yer Aldığı Diziler

Esma Yeşim Gül’ün yer aldığı diğer diziler şunlardır:

  • 2023 Aile – Ezgi
  • 2021-2022 Yargı – Zümrüt
  • 2021 Yeşilçam – Ceylan
  • 2017 Meryem
  • 2017 Muhteşem Yüzyıl Kösem

Esma Yeşim Gül Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Esma Yeşim Gül, resmi İnstagram hesabında takipçileriyle sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Esma Yeşim Gül’ün resmi İnstagram hesabı: @esmayesimgul

Esma Yeşim Gül Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Esma Yeşim Gül’ün hayatında bilinen bir sevgilisi veya eşi yoktur.

Aile Dizisi Ezgi – Esma Yeşim Gül Kıyafetleri

Sektörde yeni olmasına rağmen, Esma Yeşim Gül’ün tarzı ve şık kıyafetleri dikkat çekmektedir. Aile dizisi Ezgi karakteri olarak giydiği kıyafetler ve markaları ile ilgili detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir