Aile Dizisi Can Kimdir? Devin’in Kardeşi

Aile Dizisi Can Karakteri Kimdir?

Aile dizisi Can karakteri, Devin’in erkek kardeşidir ve Serenay Sarıkaya tarafından canlandırılan Devin’in önemli bir karakteridir. Can karakterine ise oyuncu Ege Yordanlı hayat vermektedir. Can karakteri, 2. bölümde karşımıza çıkacaktır.

Ege Yordanlı Kimdir?

Ege Yordanlı, 2008 yılında doğan 15 yaşındaki bir çocuk oyuncudur. Algida Keyif dondurma, otel reklamları ve çeşitli katalog çekimlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. Profesyonel oyunculuğa Zemheri dizisiyle 2020 yılında başlamıştır. Ege Yordanlı, Dilara Aydın menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Ege Yordanlı’nın Yer Aldığı Diziler

Ege Yordanlı, şu projelerde yer almıştır:

  • 2020 Zemheri – Mete
  • 2021-2022 Mahkum – Barış Yesari Çocukluğu
  • 2023 Aile – Can Akın

Ege Yordanlı Resmi Instagram Hesabı

Ege Yordanlı’nın resmi Instagram hesabı @ege_yordanli’dir. Aile dizisine yeni katılan oyuncumuz, Instagram’da 26 gönderi ve 11 bin takipçisiyle aktiftir.

Ege Yordanlı’nın Rol Aldığı Aile Dizisi

Ege Yordanlı, Ay Yapım’ın üstlendiği Aile dizisi Devin’in kardeşi Can karakterini canlandırmaktadır. Özellikle ebeveynler tarafından Ege Yordanlı’nın giydiği kıyafetler merak edilmektedir. İlerleyen günlerde Ege Yordanlı’nın Aile dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde paylaşacağız.

Sonuç

Aile dizisi Can karakterini canlandıran oyuncumuz Ege Yordanlı, sektöre genç yaşına rağmen başarılı projelerle adım atmış bir oyuncudur. Aile dizisinde Devin’in kardeşi Can karakterini canlandırarak izleyicilerle buluşmaktadır. Ege Yordanlı’nın kariyerine ve Aile dizisindeki rolüne dair tüm detaylar yukarıda verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir