Yeni çekilecek olan 10 Saniye filmi oyuncu kadrosu ve konusu merak konusu oldu. Filmin başrol kadın oyuncuları Bergüzar Korel ve Bige Önal olarak belirlendi. Peki, 10 Saniye filmi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istemez misiniz? İşte, tüm detayları ile 10 Saniye filminin oyuncu kadrosu ve konusu.

10 Saniye Filmi Oyuncu Kadrosu

10 Saniye filminin oyuncu kadrosu şu şekildedir:

  • Bergüzar Korel – Zeynep
  • Bige Önal – Elif

Yakında çekimleri başlayacak olan 10 Saniye filminde oyuncular için cast çalışmaları devam ediyor. Filmin ilk kadın oyuncusu Bergüzar Korel oldu. Diğer kadın başrol ise Bige Önal olarak belirlendi. Bu iki başarılı oyuncuyu bir araya getiren proje oldukça ilgi çekici.

Bergüzar Korel – Zeynep

Bergüzar Korel, 10 Saniye filminde Zeynep karakterini canlandıracak. 1982 İstanbul doğumlu olan oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Bitmeyen Şarkı, Muhteşem Yüzyıl, Karadayı, Vatanım Sensin dizilerinde oynamıştır. Ayrıca Aşk Geliyorum Demez ve Bir Aşk İki Hayat filmlerinde de yer almıştır. Bergüzar Korel sosyal medya hesabı @berguzarkorel’dir.

Bige Önal – Elif

Bige Önal, 10 Saniye filminde Elif karakterini canlandıracak. 1990 İstanbul doğumlu olan oyuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon bölümü mezunudur. Muhteşem Yüzyıl, Yasak, Bodrum Masalı, Maral, Sonrasında Sen Çal Kapımı dizilerinde rol almıştır. Ayrıca Hakan Muhafız, Bir Başkadır ve Yeşilçam internet dizilerinde de yer almıştır. Bige Önal’ın sosyal medya hesabı @bigeonal’dır.

10 Saniye Filmi Konusu

10 Saniye filminin konusu bir öğretmen ve bir annenin hikayesini anlatıyor. Detayları henüz açıklanmasa da, filmin kadrosu oldukça güçlü olduğundan izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki, sizce 10 Saniye filminin kadrosuna kimler dahil olmalı? Yorumlarınızı aşağıda paylaşabilirsiniz.

Erdi Işık: 10 Saniye Filminin Senaristi

10 Saniye filminin senaristi Erdi Işık. Son yıllarda yazdığı film ve tiyatro oyunları ile adından sıkça söz ettiren Işık, filmin senaryosunu kaleme aldı. Kendisi daha önce Kardeşim Benim ve Kardeşim Benim 2 filmlerinin de senaryosunu yazmıştı.

Ceylan Özgün Çelik: 10 Saniye Filminin Yönetmeni

10 Saniye filminin yönetmen koltuğunda ise Ceylan Özgün Çelik oturuyor. Kendisi daha önce Dedemin İnsanları, İşe Yarar Bir Şey, Görülmüştür filmlerinin yönetmenliğini yapmıştı. 10 Saniye, Çelik’in dördüncü uzun metrajlı filmi olacak.

SKY Films: 10 Saniye Filminin Yapımcısı

10 Saniye filminin yapımcılığını SKY Films üstleniyor. Şirket daha önce de Körfez, Tereddüt ve Müslüm filmlerinin yapımcılığını üstlenmişti.

10 Saniye Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

10 Saniye filminin çekimleri henüz başlamadı, dolayısıyla vizyon tarihi henüz netleşmedi. Ancak filmin çekimleri için hazırlıkların devam ettiği biliniyor.

Sonuç

10 Saniye filmi oyuncu kadrosu ve konusu hakkında tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Filmin başrollerinde Bergüzar Korel ve Bige Önal gibi deneyimli isimler yer alıyor. Ayrıca filmin senaristi Erdi Işık ve yönetmeni Ceylan Özgün Çelik gibi başarılı isimler de proje için bir araya gelmiş durumda. Henüz detayları açıklanmayan konusu da izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.